TESLİMAT KOŞULLARI

Aynı Gün İçinde saat:14 e kadar Verilen Siparişler Saat 16.00'dan Sonra Kargolanır . 


Sevkiyat:

Sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo Şirketine verilir.
Teslimat:

Ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo ile alıcının adresine teslim edilecektir. Teslimat süresi, Sipariş onayı mailinin gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından itibaren 30 gündür. Alıcıya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla on gün uzatılabilir.

www.hepsiteknik.com üzerinden yapılan alışverişlerin teslimat seçeneklerinden biri de alıcının sipariş verdiği malı YÜCEELLER Deposundan teslim almasıdır. Üye, bunu sipariş ekranında Teslimat Adresi kısmındaki “Yüceller Depodan Teslim Almak İstiyorum” seçeneğini tıklayarak belirler. Bu seçeneğin seçilmesi durumunda alıcıya hiçbir kargo ücreti yansıtılmayacaktır. Alıcının yükümlülüğü kendi imkanlarıyla YÜCEELLER Deposuna gelip ve yine kendi imkanlarıyla siparişini teslim almaktır. Satıcının, alıcı siparişini depodan teslim aldıktan sonra teslimata dair tüm sorumluluğu sonlanmış olur. Alıcının bu teslimat seçeneğini seçtiği halde malını teslim almaya gelmemesi durumunda YÜCEELLER  elektrik elektronik inş.san.tic.ltd.şti.  nin hiçbir sorumluluğu olmaz.


Türkiye dışındaki teslimatlarda gümrük işlemleri sebebiyle doğabilecek ek süreler ayrıca ilave edilecektir.

Alıcı, YÜCEELLER’ ın teslimat lokasyonuna göre hiçbir neden belirtmeksizin satış iptali yapma hakkını saklı tuttuğunu kabul eder. Ürünler, Kargo şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.

Kargo Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı satıcıya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden ve gecikmelerden alıcı sorumlu olup, satıcı sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine hepsiteknik@yuceellerelektrik.com.tr  e-mail adresi kullanılmak sureti ile derhal bildirilmelidir.
Zarar görmüş paket durumunda; Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer Kargo Şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı alıcıda vardır. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda satıcı Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir.